30 مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون اتاق خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد]

بروزرسانی شده در تاریخ 97/3/31

مطمئنا تزیین دکوراسیون کنگره خاک خواب با رنگ نارنجی یکی از آن ایده هایی است که کمتر کسی به سراغش می رود. رنگ نارنجی فضای کنگره خاک خواب را روشن، گرم و بسیار لذت بخش می کند، نارنجی رنگی سرشار از زندگی و شادی است، اما انتخاب تناژی نامناسب از این رنگ می تواند نتیجه ای عکس داشته و به چشم افراد تند و تیز بیاید بگونه ای که ذهنیتی منفی در افراد ساکن کنگره خاک ایجاد می کند.  ترکیب سایه های تیره تر رنگ نارنجی را با رنگ سفید یکی از بهترین ایده ها است زیرا این ترکیب معمولا در اکثر کنگره خاک خواب ها نتیجه ای مطمئن و مطلوب خواهد داشت. لزومی ندارد حتما دیوارهای کنگره خاک به رنگ نارنجی باشند از رنگ نارنجی علاوه بر دیوارهای کنگره خاک می توانید در لامپ ها، روتختی یا فرش پهن شده در کنگره خاک خواب استفاده کنید. برای ایجاد ترکیب مناسب می توانید در کنار لوازمی که در بالا به رنگ نارنجی انتخاب کرده اید، قسمت های پرده و فریم پنجره، درب ورود و خروج کنگره خاک خوب، درب کمدها و سقف کنگره خاک خواب را به رنگ سفید دربیاورید. به این شیوه ترکیب و هماهنگی بسیار زیبایی از رنگ نارنجی در کنگره خاک خواب خود خواهید داشت.

بیشتر کسانی که به فکر زیبایی دکوراسیون داخل خانه ی خود هستند و تنوع طلب هستند همیشه به دنبال تغیر دکوراسیون خانه ی خود هستند.بیشتر افراد نیز برای تغیر دکوراسیون داخل کنگره خاک خواب خود یک رنگ را در نظر میگیرند و کنگره خاک خواب خود را به آن رنگ درست میکنند یکی از زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون کنگره خاک رنگ نارنجی است که جذابیت خاصی دارد برای استفاده از رنگ نارنجی در کنگره خاک خواب باید همه ی لوازم خانه را برای هماهنگی با آن رنگ عوض کنید تا رنگی که برای کنگره خاک خواب استفاده میکنید با تمامی لوازم کنگره خاک هماهنگ باشد استفاده رنگ نارنجی در در دیوار کنگره خاک و استفاده از تخت خواب و مبلمان در کنگره خاک خواب لوکس باعث افزایش زیبایی و احساس آرامش در آن کنگره خاک میشود.رنگ های زرد و سفید ونارنجی به دلیل روشن بودن باعث ایجاد یک محیط شاد میشود پس اگر برای دکوراسوین داخل کنگره خاک خواب خود رنگ نارنجی را انتخاب کرده اید استفاده از رنگ های زرد و سفید درمیان آن باعث جلب توجه همه میشود و همچنین کنگره خاک خواب به یک مکان شاد تبدیل میشود که علوه بر استراحت در آن کنگره خاک هنگام نشستن و مطالعه نیز میتوانید احساس آرامش و راحتی خاصی داشته باشید.

ایده دیگر در استفاده از رنگ نارنجی، رنگ زدن دیوارهای کنگره خاک خواب به رنگ سفید یا کرم و سپس ترکیب آن با مبلمانی به رنگ نارنجی خواهد بود. برای آوردن رنگ نارنجی به کنگره خاک خوابتان، حتی پهن کردن روتختی شیک و زیبا یا بالش ها و کوسن های کوچک به رنگ نارنجی می تواند این کار را برای شما به بهترین و زیباترین نحو انجام بدهد. اگر علاقه دارید رنگ غالب در کنگره خاک خواب نارنجی باشد و بگونه ای تم تمام نارنجی در کنگره خاک داشته باشید، می توانید از ترکیب تناژهای مختلف رنگ نارنجی استفاده کنید. برای مثال دیوارهای کنگره خاک را به رنگ نارنجی روشن درآورید و در سایر قسمت ها از رنگ نارنجی تیره  استفاده کنید. البته اضافه کردن مقداری رنگ سفید در کنگره خاک به متعادل تر شدن فضا کمک بسیاری می کند. استفاده از ترکیب رنگ سفید و نارنجی در کنگره خاک خواب راه حل خوب و مطمئنی برای این موضوع می باشد.

 

 

 

 

 Orange-Bedroom-design-ideas (1)

Orange-Bedroom-design-ideas (2)

Orange-Bedroom-design-ideas (3)

Orange-Bedroom-design-ideas (4)

Orange-Bedroom-design-ideas (5)

Orange-Bedroom-design-ideas (6)

Orange-Bedroom-design-ideas (7)

Orange-Bedroom-design-ideas (8)

Orange-Bedroom-design-ideas (9)

Orange-Bedroom-design-ideas (10)

Orange-Bedroom-design-ideas (11)

Orange-Bedroom-design-ideas (12)

Orange-Bedroom-design-ideas (13)

Orange-Bedroom-design-ideas (14)

Orange-Bedroom-design-ideas (15)

کنگره خاک خواب با رنگ نارنجی

Orange-Bedroom-design-ideas (16)

30 مدل تزیین چیدمان ودکوراسیون کنگره خاک خواب نارنجی و پرتقالی [منحصر بفرد] کنگره خاک. .

مطالب معماری